O mně...

 
 

    Zdravím všechny, kdo si našli cestu na můj web, ať už úmyslně nebo náhodně při “šmejdění” po internetu. Nejdříve pár informací o mně. Jmenuji se Tomáš Kodad a oproti běžným standardům mám větší rozsah působení. Ale co dělat, když vás baví rozmanitá práce, že? Jako svoji hlavní činnost bych označil své působení ve společnosti SmartFlat.cz, kterou jsou založil a také v ní od začátku působím. Zabýváme se návrhy, projekty a realizacemi chytrých elektroinstalací a všeobecně automatizací budov. Dále stále působím ve Vzdělávacím centrum Pochopim.cz jednak jako lektor, ale hlavně jako leader našeho lektorského týmu.


 Mám za sebou studium magisterského oboru Inteligentní budovy na fakultě strojní, stavební a elektrotechnické ČVUT a také na Instituto Tecnológico de Costa Rica. Kromě češtiny mluvím anglicky a španělsky.


Doplnění 2015:

    Jak to jde? Těžko mohu sám sebe hodnotit, ale soudě dle zpětných reakcí a hlavně výsledků studentů, tak doučování plní svůj účel. Čas od času mne potěší i kladné sms od rodičů, které mi udělají opravdovou radost z toho, že spolupráce přináší ovoce.

        Proto jsem se rozhodl ve vzdělávací činnosti pokračovat a jak se říká spojit síly s další lektorkou Lenkou. Společně jsme založili Vzdělávací centrum Pochopim.cz, které nabízí přípravné kurzy na maturity, přijímací zkoušky, doučování apod.. Další výhodou pro Vás je naše nová učebna kousek od náměstí Míru, kde kromě kurzů probíhá i většina doučování. Konečně jsme tedy vyřešili problém, kde doučovat protože přeci jenom rušné kavárny a další podobná místa nebyla úplně vyhovující.


Neoficiální řešení státní maturity z matematiky 2015:

                  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.727941457316468.1073741828.709085935868687&type=1&l=e2a7be4efdSlužby, které Vám nabízím:


  1. Privátní či skupinové doučování - matematika, fyzika, deskriptivní geometrie

  2. Vedení videokroužku - na základní škole či v DDM

  3. Pohodlný nákup interiérových dekorací a bytových doplňků

                    v internetovém obchodě www.interdecor.name (od roku 2014)

Kdo jsem a co nabízím...