O mně...

 
 

    Zdravím všechny, kdo si našli cestu na můj web, ať už úmyslně nebo náhodně při “šmejdění” po internetu. Nejdříve pár informací o mně. Jmenuji se Tomáš Kodad a jsem stále  studentem, který je plný idejí o budoucím životě (soukromém i profesním). Asi jako u každého z nás představy narážejí dennodenně na tvrdou realitu, ale přesto platí, že každý je strůjcem svého štěstí. Proto jsem se koncem roku 2013 rozhodl udělat další krůček v postavení se na vlastní nohy a s přichodem nového roku zahájil své malé “podnikání”, které bych vlastně podnikáním ani nenazýval.


    Nejsem megaloman a do začátku jsem se rozhodl rozšířít činnost, kterou dělám jednak v rámci “zaměstnání” v IT sektoru (stálou 3letou brigádu už skoro lze označovat jako zaměstnání), pak dvouletým vedením videokroužku na jedné z pražských škol a příležitostným doučováním matematiky, fyziky a deskriptivní geometrie.


Doplnění 2015:

    Jak to jde? Těžko mohu sám sebe hodnotit, ale soudě dle zpětných reakcí a hlavně výsledků studentů, tak doučování plní svůj účel. Čas od času mne potěší i kladné sms od rodičů, které mi udělají opravdovou radost z toho, že spolupráce přináší ovoce.

        Proto jsem se rozhodl ve vzdělávací činnosti pokračovat a jak se říká spojit síly s další lektorkou Lenkou. Společně jsme založili Vzdělávací centrum Pochopim.cz, které nabízí přípravné kurzy na maturity, přijímací zkoušky, doučování apod.. Další výhodou pro Vás je naše nová učebna kousek od náměstí Míru, kde kromě kurzů probíhá i většina doučování. Konečně jsme tedy vyřešili problém, kde doučovat protože přeci jenom rušné kavárny a další podobná místa nebyla úplně vyhovující.


Neoficiální řešení státní maturity z matematiky 2015:

                  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.727941457316468.1073741828.709085935868687&type=1&l=e2a7be4efdSlužby, které Vám nabízím:


  1. Privátní či skupinové doučování - matematika, fyzika, deskriptivní geometrie

  2. Vedení videokroužku - na základní škole či v DDM

  3. Pohodlný nákup interiérových dekorací a bytových doplňků

                    v internetovém obchodě www.interdecor.name (od roku 2014)

Kdo jsem a co nabízím...